Kabaret w PlusLidze. Powtórka czy walkower?

06.02.12

To był prawdziwy kabaret. Mecz Asseco Resovii Rzeszów z ZAKS-ą Kędzierzyn-Koźle, który miał być hitem 13. kolejki PlusLigi siatkarzy, zakończył się skandalem. Sędziowie pogubili się i zakończyli spotkanie przy stanie 2:1 w setach i 24:14 dla Resovii w czwartej partii. - To jakiś kabaret. Ten mecz się nie skończył - mówił zawodnik ekipy z Kędzierzyna-Koźla Dominik Witczak. sport.wp.pl

więcej...

Anastasi wybrał nowego kapitana

11.11.11

Skromny, cichy i bardzo spokojny Marcin Możdżonek został nowym kapitanem siatkarskiej reprezentacji Polski. Pod nieobecność Piotra Gruszki selekcjoner Andrea Anastasi uznał, że najlepiej do tej roli nadaje się właśnie środkowy PGE Skry Bełchatów. Dlaczego akurat on? sport.wp.pl

Gwardia wygrała ze zdobywcą Pucharu Polski

07.02.12

Wrocławska Gwardia wygrała przed własną publicznością z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza w meczu 17. kolejki PlusLigi Kobiet. Dąbrowianki lepsze od gospodyń okazały się tylko w drugiej partii, którą wygrały do 22. Cały mecz zakończył się wynikiem 3:1 (25:20, 22:25, 25:15, 25:23), a najlepszą zawodniczką została wybrana Marta Haładyn.

Polscy siatkarze wylądowali w Warszawie

06.12.11

Parę minut po godz. 20 na warszawskim lotnisku Okęcie wylądowali polscy siatkarze, którzy w Japonii zajęli drugie miejsce w turnieju o Puchar Świata i wywalczyli kwalifikację olimpijską. Przywitała ich spora grupka kibiców.

Zaksa ze Skrą bez Świderskiego i Gładyra

08.10.11

W piątkowym meczu na szczycie PlusLigi siatkarzy Zaksa Kędzierzyn-Koźle zagra w Bełchatowie ze Skrą bez Sebastiana Świderskiego i Jurija Gładyra. Obaj skarżą się na dolegliwości kolan. sport.wp.pl

Kubiak zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

05.10.11

Michał Kubiak jest zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla - zdecydował zarząd Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej, organizatora rozgrywek PlusLigi siatkarzy. Powyższa decyzja kończy spór o przynależność klubową Michała Kubiaka. sport.wp.pl