Mróz utrudnia przygotowania piłkarzom

04.02.12

Mróz pokrzyżował plany treningowe wielu drużynom piłkarskim, które przygotowują się do wiosennej części rozgrywek. Odwołane zostały niektóre mecze sparingowe. Z kolei zespoły przebywające na zagranicznych zgrupowaniach przedłużają tam pobyt.więcej...

"Pocałuj się w d... Pep"

04.11.11

"Robisz w gacie przed Mourinho", "nie masz jaj", "pocałuj się w d..." - to przykłady wyrażeń skierowanych przez Zlatana Ibrahimovicia do Pepa Guardioli. Szwed przytacza je w swojej biografii.

T-Mobile Ekstraklasa - Kobylański drugim trenerem Cracovii

04.01.12

Andrzej Kobylański został asystentem trenera piłkarzy Cracovii Kraków Dariusza Pasieki. Objął on stanowisko zwolnione przez Dietmara Brehmera, który odszedł z klubu po zakończeniu rundy jesiennej Ekstraklasy.

NHL szykuje się na Mecz Gwiazd

27.01.12

Najlepsza hokejowa liga świata NHL wstrzymała oddech przed weekendem związanym z Meczem Gwiazd w Ottawie.

MŚ w podnoszeniu ciężarów w 2013 roku w Polsce

04.11.11

Obradujący w Paryżu członkowie Komitetu Wykonawczego Międzynarodowej Federacji Podnoszenia Ciężarów (IWF) przyznali Polsce organizację mistrzostw świata w 2013 roku.

Bezwzględne kary dla boiskowych brutali

09.02.12

Marcin Borski wiosną na polskich boiskach zamierza sprawdzić się w roli sędziego technicznego, którą będzie pełnił na meczach piłkarskich mistrzostw Europy. Ma za sobą udział w szkoleniach zorganizowanych przez UEFA i PZPN. "To były cenne kursy" - uważa.