Garrido wyrzucony z Villarrealu

22.12.11

Juan Carlos Garrido nie jest już trenerem hiszpańskiego klubu. Po kompromitującej porażce w Pucharze Króla z trzecioligowym Mirandes 0:2 i odpadnięciu z dalszej rywalizacji, czara goryczy się przelała i zarząd klubu w trybie natychmiastowym pozbył się szkoleniowca.więcej...

Martin przedłużył kontrakt

13.09.11

Jedno z objawień poprzedniego sezonu we Francji, Marvin Martin, przedłużył o rok swój kontrakt z Sochaux. Młodego piłkarza obowiązywać będzie teraz umowa do czerwca 2015 roku.

Ishak w FC KĂśln

24.12.11

Szwedzki talent, 18-letni Mikael Ishak, od stycznia będzie piłkarzem 1. FC KĂśln. Napastnik do Kolonii przejdzie z drugoligowego szwedzkiego klubu, a w drużynie Stale Solbakkena ma być kolejną alternatywą w ataku.

Dawidowski: Legia gra najlepiej w Polsce

20.11.11

W nie najlepszym humorze był, tak jak cały zespół Lechii, Tomasz Dawidowski po sromotnej porażce przy Łazienkowskiej w Warszawie. Napastnik gdańszczan nie omieszkał jednak pochwalić swoich rywali, wskazując ich futbol jako najlepszy w kraju.

Stilić: Od lat się mówi o moim odejściu

13.12.11

Tuż po wygranym meczu z Zagłębiem Lubin dość lakonicznych odpowiedzi udzielał dziennikarzom Semir Stilić. Gracz Lecha nie ukrywał, że jest już zmęczony ciągłymi spekulacjami transferowymi.

L1: Marsylia, jakiej (dawno) nie widzieliśmy

31.01.12

W 21. serii spotkań Ligue 1 obyło się bez niespodzianek i faworyci w komplecie ograli swoich rywali. W najciekawiej zapowiadającym się meczu Olympique Marsylia pokonał na wyjeździe Rennes i dobił do prowadzącego w tabeli kwartetu. Widać, że marsylczycy pomimo bardzo słabego początku sezonu nie składają broni i najbliższe miesiące mogą należeć właśnie do nich.