Powell po ośmiu latach wystartuje w hali

14.12.11

Były rekordzista świata na 100 m Jamajczyk Asafa Powell zapowiedział, że w ramach przygotowań do igrzysk olimpijskich w Londynie po raz pierwszy od ośmiu lat wystartuje w hali.więcej...

MSZ Ukrainy: Kijów i Warszawa stworzą konsulaty dla kibiców

09.12.11

Na czas Euro 2012 w Kijowie i Warszawie zostaną uruchomione specjalne konsulaty dla kibiców z Polski i Ukrainy, krajów które wspólnie organizują ten turniej - oświadczył w czwartek szef departamentu konsularnego ukraińskiego MSZ Andrij Oliferow.

Lewandowski piłkarzem rundy dzięki rodakom

06.01.12

Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) został wybrany najlepszym piłkarzem rundy jesiennej niemieckiej ekstraklasy w sondzie internetowej na oficjalnym portalu rozgrywek Bundesliga.de. Jak podkreślili organizatorzy, wiele głosów otrzymał od Polaków.

Rankingi ATP World Tour: Polacy bez zmian wśród deblistów

26.07.11

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski, podobnie jak przed tygodniem, zajmują ex aequo 15. pozycję w indywidualnym rankingu deblistów ATP World Tour. Inny polski tenisista - Łukasz Kubot - jest sklasyfikowany tuż za nimi, na 17. miejscu.

Zmarł Wiktor Tkaczenko - pierwszy trener Jeleny Wialbe

28.07.11

W wieku 72 lat zmarł w Moskwie Wiktor Tkaczenko, odkrywca talentu i pierwszy trener najlepszej w historii rosyjskiej biegaczki narciarskiej Jeleny Wialbe.

Zniecierpliwiony lokautem Nowitzki próbuje sił w baseballu

24.10.11

Najlepszy koszykarz tegorocznych finałów ligi NBA Dirk Nowitzki zniecierpliwiony trwającym lokautem postanowił spróbować sił w baseballu. Wystąpił w barwach swojego ulubionego zespołu Texas Rangers w meczu przeciw St. Louis Cardinal o mistrzostwo ligi MLB.