Bruins nadal w formie, emocje w Chicago

06.12.11

Obrońcy Pucharu Stanleya - hokeiści Boston Bruins są w świetnej formie. W poniedziałek "Niedźwiadki" pokonały w Pittsburghu tamtejsze "Pingwiny" 3-1 i było to ich 14 zwycięstwo w 15 ostatnich spotkaniach.

więcej...

Puchar Polski siatkarzy - Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 3:2

22.01.12

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zostali pierwszym finalistą rozgrywanego w Rzeszowie finałowego turnieju Pucharu Polski. W półfinale pokonali Zaksę Kędzierzyn-Koźle 3:2. Najlepszym zawodnikiem spotkania został uznany Michał Łasko, atakujący z Jastrzębia.

US Open: Debel Fyrstenberg-Matkowski gra dalej

31.08.11

Debel Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski awansował we wtorek do drugiej rundy wielkoszlemowego US Open (pula nagród 22,063 mln dol.). Rozstawieni z numerem szóstym polscy tenisiści pokonali Amerykanów Michaela Shabaza i Ryana Sweetinga 4:6, 6:2, 6:3.

Dominik Furman podpisał umowę z Legią

01.12.11

W środę kontrakt z Legią Warszawa podpisał Dominik Furman. 19-letni pomocnik związał się z warszawskim klubem czteroletnią umową.

Motocyklowe MŚ: Stoner zwyciężył w USA i powiększył przewagę

25.07.11

Australijczyk Casey Stoner (Honda) triumfował w klasie MotoGP w motocyklowej Grand Prix USA na torze w Laguna Seca. W klasyfikacji generalnej do 20 punktów zwiększył przewagę nad drugim w niedzielnych zawodach Hiszpanem Jorge Lorenzo (Yamaha).

To zaprowadziło go na szczyt, czyli dekalog Tomasza "Górala" Adamka

10.09.11

Bez względu na to, kto podniesie mistrzowski pas, wielkim wygranym sobotniej gali jest Tomasz Adamek. To dla "Górala" na stadion przyjdzie 40 tys. ludzi, walkę pokażą największe telewizje świata, w Polsce po raz pierwszy wprowadzono system pay-per-view.