Bruins nadal w formie, emocje w Chicago

06.12.11

Obrońcy Pucharu Stanleya - hokeiści Boston Bruins są w świetnej formie. W poniedziałek "Niedźwiadki" pokonały w Pittsburghu tamtejsze "Pingwiny" 3-1 i było to ich 14 zwycięstwo w 15 ostatnich spotkaniach.więcej...

Szkoła przetrwania Barcelony

31.01.12

Środowym meczem na Estadio Mestalla z Valencią drużyna Pepa Guardioli rozpoczyna szkołę przetrwania, jakiej nie znała dotąd.

Dorinel Munteanu następcą Bakero w Lechu?

21.12.11

Były reprezentant Rumunii, a ostatnio trener mistrza tego kraju Otelulu Gałacz Dorinel Munteanu, może być w niedalekiej przyszłości następcą Jose Mari Bakero. Klub z Poznania sonduje możliwość zatrudnienia nowego szkoleniowca.

Damien Perquis otrzymał w czwartek polskie obywatelstwo!

01.09.11

W czwartkowe przedpołudnie Damien Perquis otrzymał polskie obywatelstwo - taką informację ogłosił na twitterze Sławomir Nowak,sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta.

Capello: Każdy mecz eliminacji, jak finał mundialu

02.08.11

Trener piłkarskiej reprezentacji Anglii Fabio Capello uważa, że każdy mecz trzeba traktować jak finał i przestrzega przed polskimi zawodnikami. Obie drużyny zagrają ze sobą w kwalifikacjach mistrzostw świata 2014.

Radwański: Kontrolowany pojedynek. Bez większej historii

18.01.12

- Nie da się ukryć, że był to bardzo miły poranek - powiedział Robert Radwański, ojciec i trener Agnieszki, która pokonała Argentynkę Paulę Ormaecheę 6:3, 6:1 w drugiej rundzie Australian Open.