Bruins nadal w formie, emocje w Chicago

06.12.11

Obrońcy Pucharu Stanleya - hokeiści Boston Bruins są w świetnej formie. W poniedziałek "Niedźwiadki" pokonały w Pittsburghu tamtejsze "Pingwiny" 3-1 i było to ich 14 zwycięstwo w 15 ostatnich spotkaniach.więcej...

Otwarcie Ligi Mistrzów dla Bogorii! Świetny debiut Oha!

03.09.11

Na inaugurację Ligi Mistrzów Bogoria pokonała w Grodzisku Mazowieckim francuski Istres TT 3:0. Znakomity debiut zaliczył Koreańczyk Oh Sang Eun, który otworzył wynik pojedynku.

PlusLiga: Tauron MKS obronił trzecią lokatę

17.01.12

Siatkarki Tauronu MKS w pięknym stylu rozprawiły się z drużyną BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała, wygrywając 3:0 (28:26, 25:23, 25:19). Przyjezdne nie były w stanie przeciwstawić się gospodyniom, które górowały w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Natalia Nuszel.

Prejuce Nakoulma ma zagrać z Gabonem i Kamerunem

06.01.12

Prejuce Nakoulma przebywa aktualnie w Kamerunie na zgrupowaniu reprezentacji Burkina Faso, która przygotowuje się do startu w Pucharze Narodów Afryki. Ekipa Paulo Duarte stacjonuje w Yaounde, stolicy Kamerunu i drugim co do wielkości mieście tego kraju.

"Jednośladowy" zakaz dla piłkarzy NK Osijek

22.07.11

Niecodzienny zakaz wprowadził prezes klubu piłkarskiego NK Osijek Robert Spehar. Były reprezentant Chorwacji zabronił swym podopiecznym przyjeżdżania na mecze i treningi... rowerami i motocyklami.

Lech Poznań z Rudniewem czy bez?

19.11.11

Dopiero w sobotę okaże się, czy najlepszy snajper ekstraklasy będzie mógł wystąpić w kolejnym meczu Lecha Poznań z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Trener Jose Mari Bakero nie zabierze jeszcze na to spotkanie Manuela Arboledy i Marcina Kikuta.