Kolejarz pokonał Poprad w sparingu

24.11.11

Piłkarze pierwszoligowego Kolejarza Stróże pokonali w sparingu rozegranym w Muszynie miejscowy Poprad 4-0 (1-0). Zespół ten występuje w trzeciej lidze małopolsko-świętokrzyskiej.więcej...

Niemcy bez Svena Bendera przeciwko Austrii i Polsce

31.08.11

Z powodu kontuzji kostki pomocnik Borussii Dortmund Sven Bender nie wystąpi w meczach piłkarskiej reprezentacji Niemiec z Austrią (eliminacje mistrzostw Europy) i Polską (towarzyski).

Puchar Davisa - Szwajcarzy z Federerem przeciwko Australii

07.09.11

Były lider rankingu tenisistów Roger Federer poprowadzi reprezentację Szwajcarii w spotkaniu barażowym rozgrywek o Puchar Davisa w Sydney przeciwko Australii (16-18 września). Stawką meczu play off będzie miejsce w Grupie Światowej w przyszłym roku.

Barrichello szuka nowej alternatywy

03.09.11

Bieżący sezon może być ostatnim rokiem w Formule 1 Rubensa Barrichello ( Williams ). Brazylijczyk wciąż nie ma podpisanej nowej umowy ze swoim pracodawcą, a stara wygasa z końcem sezonu.

Londyn: Ponad dwie tony piasku na stworzenie boiska do siatkówki

22.07.11

Rozpoczęto już przywożenie piasku do centrum Londynu, gdzie powstanie tymczasowe boisko do siatkówki plażowej. 120 ciężarówek ma przywieźć w sumie ponad dwie tony piasku, aby w sierpniu rozegrać międzynarodowy turniej z udziałem 24 kobiecych zespołów.

Mariusz Prudel: Na 99 procent zagramy w mistrzostwach Europy

06.08.11

Mariusz Prudel, który podczas niedawnego turnieju w Starych Jabłonkach doznał m.in. pęknięcia kości kciuka lewej dłoni, ma nadzieję, że uraz zostanie wkrótce zaleczony i ze swym partnerem Grzegorzem Fijałkiem wystąpi w mistrzostwach Europy siatkarzy plażowych.