Kolejarz pokonał Poprad w sparingu

24.11.11

Piłkarze pierwszoligowego Kolejarza Stróże pokonali w sparingu rozegranym w Muszynie miejscowy Poprad 4-0 (1-0). Zespół ten występuje w trzeciej lidze małopolsko-świętokrzyskiej.więcej...

Suwałki mają zmodernizowany stadion piłkarski

09.09.11

Drugoligowy zespół piłkarski Wigry Suwałki może już grać na nowoczesnym stadionie. Jego modernizacja kosztowała 22 miliony złotych. Poprzedni obiekt nie spełniał wielu warunków. Władze miasta skorzystały z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Cassano może wznowić treningi w grudniu

19.12.11

Piłkarz reprezentacji Włoch i AC Milan Antonio Cassano, który z powodu kłopotów z sercem miał pauzować do końca sezonu, może zacząć trenować już pod koniec grudnia. Taką informację przekazał właściciel klubu, były premier Włoch Silvio Berlusconi.

Gruchała odeszła z Sietom AZS AWFiS Gdańsk

13.12.11

Sylwia Gruchała oficjalnie odeszła z Sietom AZS AWFiS Gdańsk. Najlepsza polska florecistka złożyła wcześniej podanie o przejście do AZS AWF Warszawa, które w poniedziałek uwzględnił dyrektor gdańskiego klubu Igor Łuczak.

WTA w Taszkencie: Urszula Radwańska w półfinale

15.09.11

Urszula Radwańska po raz pierwszy w karierze awansowała do półfinału tenisowego turnieju WTA. W ćwierćfinale zawodów w stolicy Uzbekistanu - Taszkencie (pula nagród 220 tys. dolarów) wygrała z Greczynką Eleni Danilidou 6:3, 4:6, 6:4.

Mohamed-Seghir: Choć w połowie dorównać Partyce

10.01.12

Mam cichą nadzieję, że może uda mi się choć w połowie osiągnąć w judo to, czego w lekkoatletyce dokonał Artur Partyka - stwierdziła Halima Mohamed-Seghir, uważana za nadzieję olimpijską na igrzyska w Rio de Janeiro.