Kolejarz pokonał Poprad w sparingu

24.11.11

Piłkarze pierwszoligowego Kolejarza Stróże pokonali w sparingu rozegranym w Muszynie miejscowy Poprad 4-0 (1-0). Zespół ten występuje w trzeciej lidze małopolsko-świętokrzyskiej.więcej...

Piłkarska LE - Wisła i Legia przygotowują boiska oraz sprzedają bilety

03.02.12

Boiska Legii Warszawa i Wisły Kraków są stale podgrzewane, ale w obliczu siarczystych mrozów pojawiają się obawy o odpowiednie przygotowanie ich do meczów w 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europejskiej (16 lutego ze Sportingiem Lizbona i Standardem Liege).

Formuła 1: Michael Schumacher nie kończy kariery

16.08.11

Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 Niemiec Michael Schumacher zapowiedział, że na razie nie planuje zakończenia kariery i w przyszłym roku będzie nadal kierowcą teamu Mercedes GP.

Polscy siatkarze poznali rywali w Lidze Światowej

08.12.11

Mistrzowie świata Brazylijczycy, Kanadyjczycy oraz prowadzeni przez Daniela Castellaniego Finowie będą grupowymi rywalami polskich siatkarzy w przyszłorocznej Lidze Światowej. Turniej finałowy odbędzie się 4-8 lipca w Sofii.

T-Mobile Ekstraklasa: Zagłębie wznowiło treningi

05.01.12

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczęli w środę przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. W planach lubinianie mają wyjazd na dwa zgrupowania i rozegranie ośmiu spotkań sparingowych.

Najpiękniejsze gole września 2011 według INTERIA.PL

05.10.11

Ostatni miesiąc lata był gorący, ale nie tylko za sprawą wysokiej temperatury. Tą podgrzewali dodatkowo piłkarze, którzy nastrzelali niebywałą ilość pięknych bramek. Mieliśmy sporo dylematów, ale w końcu wybraliśmy najpiękniejsze 12 trafień września według Interia.pl! Zapraszamy do oglądania!