Wypadek Loeba podczas Rajdu Walii

14.11.11

Francuz Sebastien Loeb (Citroen), który zapewnił już sobie ósmy tytuł mistrza świata w rajdach samochodowych, wycofał się w niedzielę rano z Rajdu Walii, ostatniej tegorocznej eliminacji. Powodem był wypadek na drodze dojazdowej do 18. odcinka specjalnego.więcej...

1. Liga: Arka rozgromiła liderującego Zawiszę 5-2

09.10.11

Aż siedem bramek zobaczyli kibice w Gdyni, którzy wybrali się na mecz Arki z liderem 1. Ligi Zawiszą Bydgoszcz. Piłkarze Petera Nemca rozegrali swoje zdecydowanie najlepsze spotkanie w tym sezonie. Zaaplikowali rywalom pięć bramek, tracąc przy tym tylko dwie.

Białoruś może stracić organizację mistrzostw świata

22.12.11

Białoruś może stracić organizację hokejowych mistrzostw świata w ramach sankcji za naruszanie w tym kraju praw człowieka. Kongres USA, idąc w ślady Parlamentu Europejskiego, zwrócił się z takim wnioskiem do Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie.

Agnieszka Radwańska: Szykuje się niezwykle ciężki sezon

29.11.11

INTERIA.PL przyłapała siostry Radwańskie na zakupach w jednej z krakowskich hurtowni. Agnieszka i Ula znalazły czas i postanowiły przed świętami pomóc ubogiej rodzinie, dla której przygotowały szlachetną paczkę.

Dwight Phillips zdobył złoty medal w skoku w dal

03.09.11

Amerykanin Dwight Phillips skokiem na odległość 8,45 wywalczył w koreańskim Daegu złoty medal 13. lekkoatletycznych mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął Australijczyk Mitchell Watt - 8,33, a trzecie Ngonidzashe Makusha z Zimbabwe - 8,29.

Otwarte mistrzostwa Cypru w badmintonie: Brązowy medal Augustyn

02.11.11

Kamila Augustyn (SKB Piast Słupsk) zdobyła w Nikozji brązowy medal międzynarodowych mistrzostw Cypru w badmintonie. W półfinale polska singlistka przegrała 5:21, 21:18, 16:21 z byłą reprezentantką Indonezji Lianne Tan, występującą obecnie w barwach Belgii.