Wypadek Loeba podczas Rajdu Walii

14.11.11

Francuz Sebastien Loeb (Citroen), który zapewnił już sobie ósmy tytuł mistrza świata w rajdach samochodowych, wycofał się w niedzielę rano z Rajdu Walii, ostatniej tegorocznej eliminacji. Powodem był wypadek na drodze dojazdowej do 18. odcinka specjalnego.więcej...

Drużyna Tuska przegrała z oldbojami Lechii

02.01.12

Donald Tusk po piłkarsku pożegnał stary rok i powitał nowy. W sobotę premier wystąpił w 27. meczu byłych pracowników Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych "Świetlik", natomiast w niedzielę zagrał w spotkaniu ekipy Polityków i Przyjaciół z oldbojami Lechii.

Roman Paszke: Na Wigilię liofilizowana ryba

26.12.11

Liofilizowana ryba była głównym wigilijnym daniem Romana Paszke, który na katamaranie "Gemini 3" żegluje samotnie dookoła świata trudniejszą drogą pod wiatr. W sobotę gdańszczanin znajdował się na wysokości brazylijskiego Salvadoru.

Zmarł słynny bokserski trener Angelo Dundee

02.02.12

Angelo Dundee, były trener amerykańskiego boksera Muhammada Alego (1960-1981), zmarł w środę w swoim domu Tampie w wieku 90 lat. Uczestniczył w 15 walkach o pasy mistrza świata. Współpracował też m.in. z Rayem Leonardem, Georgem Foremanem czy Joe Frazierem.

Producent koszulki namawiał PZPN do pozostawienia Orła

15.11.11

Kto jest odpowiedzialny za aferę koszulkową w reprezentacji Polski? Według firmy Nike, która jest producentem strojów, obciąża ona tylko i wyłącznie Polski Związek Piłki Nożnej.

F1: Maldonado przedłużył kontrakt z Williamsem

02.12.11

Wenezuelski kierowca Formuły 1 Pastor Maldonado kolejny sezon spędzi w zespole Williams. Rezerwowym został Fin Valtteri Bottas. Na razie nie wspomniano o drugim zawodniku. Nadzieję na przedłużenie kontraktu ma Rubens Barrichello.