Kaka do Dudka: Przygotowujesz się do igrzysk olimpijskich?

20.10.11

Jerzy Dudek, który w sobotę wystąpi w meczu charytatywnym w Genewie, uważa, że jest w dobrej formie. Jak podkreślił były bramkarz Realu Madryt, golfową pasję łączy z systematycznym treningiem i grą w piłkę.więcej...

ME w tenisie stołowym: Awans z kwalifikacji singlistów i debla

13.10.11

Czterej singliści i debel Jakub Dyjas, Konrad Kulpa awansowali do turniejów głównych mistrzostw Europy w tenisie stołowym w Gdańsku i Sopocie. W kwalifikacjach odpadli tylko Tomasz Wiśniewski i Piotr Chodorski.

"Jeśli Kręcina zostanie, podamy się do dymisji"

29.11.11

Członek zarządu PZPN Zbigniew Lach zapowiedział, że jeżeli w środę prezes Grzegorz Lato nie postawi wniosku o odwołanie sekretarza związku Zdzisława Kręciny, to część tego gremium poda się do dymisji i trzeba będzie zwołać nazdwyczajny zjazd.

NBA: Rozmowy w sprawie zakończenia lokautu bez efektu

02.08.11

W poniedziałek w Nowym Jorku właściciele klubów NBA spotkali się z przedstawicielami koszykarzy po raz pierwszy od czasu, kiedy ogłoszono lokaut. Rozmowy nie przyniosły jednak żadnego efektu i do rozwiązania sporu wciąż daleko.

MP w łyżwiarstwie szybkim: Triumf Czerwonki, Wasia i Szymańskiego

17.12.11

Artur Waś, Jan Szymański i Natalia Czerwonka zdobyli w Zakopanem złote medale podczas pierwszego dnia mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansach. Z powodu silnego wiatru nie rozegrano biegu drużynowego kobiet.

MŚ w boksie: Maszczyk bez kwalifikacji na igrzyska

08.10.11

Rosjanin Dawid Ajrapetjan (49 kg) przegrał z Chińczykiem Zou Shimingiem 8:15 w półfinale mistrzostw świata w Baku. Tym samym kwalifikacji olimpijskiej nie zdobył Łukasz Maszczyk.