Kaka do Dudka: Przygotowujesz się do igrzysk olimpijskich?

20.10.11

Jerzy Dudek, który w sobotę wystąpi w meczu charytatywnym w Genewie, uważa, że jest w dobrej formie. Jak podkreślił były bramkarz Realu Madryt, golfową pasję łączy z systematycznym treningiem i grą w piłkę.więcej...

Licytacja stadionowych pamiątek Górnika Zabrze

09.11.11

W czwartek ma się rozpocząć internetowa licytacja fragmentów muru burzonego stadionu Górnika Zabrze oraz zdemontowanych na widowni krzesełek. Cen wywoławczych jeszcze nie ustalono.

ME w łyżwiarskim wieloboju - Czerwonka i Szymański w czołówce

08.01.12

Natalia Czerwonka zajmuje siódme miejsce, a Jan Szymański ósme po sobotnich wyścigach odbywających się w Budapeszcie mistrzostw Europy w łyżwiarskim wieloboju. Na dystansie 500 m zwyciężył Konrad Niedźwiedzki przed Zbigniewem Bródką.

Pływackie MŚ: Amerykańska drużyna najszybsza na 5 km

21.07.11

Amerykanie, w składzie: Ashley Twichell, Andrew Gemmell i Sean Ryan, wygrali drużynową rywalizację na otwartym akwenie na dystansie pięciu kilometrów podczas pływackich mistrzostw świata w Szanghaju. Srebrny medal zdobyli Australijczycy, a brązowy - Niemcy.

Ferguson: Berbatow może odejść do PSG

03.08.11

Sir Alex Ferguson, menedżer Manchesteru United przyznał, że istnieje możliwość sprzedaży Dymitara Berbatowa do PSG za 20 milionów funtów.

Trwa zwycięska passa Włoszek w Pucharze Świata siatkarek

14.11.11

Ósme z rzędu zwycięstwo zanotowały siatkarki Włoch podczas rozgrywanego w Japonii Pucharu Świata. W meczu 8. kolejki pokonały Serbię 3:0 i są coraz bliżej wywalczenia kwalifikacji olimpijskiej.