Wołowski: Wielkie słowa zamiast wielkich triumfów

06.10.11

Dyskusja o "farbowanych lisach" i "prawdziwych Polakach" wydaje mi się tylko kolejną falą na oceanie frustracji zrodzonej z katastrofalnego stanu polskiej piłki.więcej...

NBA: 14 punktów i 10 zbiórek Gortata, porażka Suns

13.01.12

Marcin Gortat zdobył 14 punktów i miał 10 zbiórek w przegranym przez Phoenix Suns meczu ligi koszykówki NBA z Cleveland Cavaliers 90:101. To szósta porażka "Słońc" w dziesiątym spotkaniu bieżących rozgrywek.

Sosin: Wisła pojedzie do małego piekiełka

06.08.11

"Wisła na rewanż z APOEL-em Nikozja przyjedzie do małego piekiełka" - uważa były reprezentant Polski Łukasz Sosin, który od dziewięciu lat (z półroczną przerwą na grecką Kavalę) występuje w lidze cypryjskiej. AOPEL to rywal Wisły Kraków w 4. rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów.

Barcelona rozgromiła Villarreal na starcie Primera Division

30.08.11

Barcelona świetnie rozpoczęła sezon 2011/2012 w Primera Division. "Duma Katalonii" w poniedziałek rozgromiła na Camp Nou Villarreal 5-0!

Czego nie ma polska liga?

29.07.11

By uporać się z głębokim kompleksem zaścianka, polska liga piłkarska potrzebuje awansu Wisły Kraków do fazy grupowej Ligi Mistrzów. A także młodych talentów, których rozwój kibice będą śledzić z zapartym tchem.

Listkiewicz: Kręcina to legendarny sekretarz

01.12.11

- Szkoda mi Zdzisława Kęciny, bo został odwołany poprzez swoją niezręczność i nieostrożność, a był legendarnym sekretarzem w PZPN - powiedział Michał Listkiewicz były szef piłkarskiej centrali.