Wołowski: Wielkie słowa zamiast wielkich triumfów

06.10.11

Dyskusja o "farbowanych lisach" i "prawdziwych Polakach" wydaje mi się tylko kolejną falą na oceanie frustracji zrodzonej z katastrofalnego stanu polskiej piłki.więcej...

Iniesta: Piłkarze są za Guardiolą

14.11.11

Andres Iniesta, pomocnik FC Barcelona, uważa że Josep Guardiola jest bardzo ważnym składnikiem ekipy z Camp Nou i ma nadzieję, że trener zostanie w klubie.

Przyjaciel boi się o Adamka i... zapewnił mu szpital

10.09.11

- Boję się o Tomka, dlatego wykupiłem mu ubezpieczenie na ewentualne leczenie w szpitalu - powiedział Stanisław Skrzyński, doradca i przyjaciel Tomasza Adamka, przed jego sobotnią walką z Witalijem Kliczko o mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej.

Super Bowl z polskimi akcentami. Giganci pokonali Patriotów

06.02.12

New York Giants pokonali w Indianapolis New England Patriots 21:17 w 46. edycji Super Bowl. W finale ligi futbolu amerykańskiego NFL wystąpiło trzech graczy polskiego pochodzenia: Henry Hynoski u Gigantów oraz Rob Gronkowski i Stephen Gostkowski w Patriotach.

Bolt, Blake i Rudisha nominowani do tytułu lekkoatlety roku

05.11.11

Jamajczycy Usain Bolt i Yohan Blake oraz Kenijczyk David Rudisha zostali nominowani przez IAAF do nagrody dla najlepszego lekkoatlety roku. Wśród kobiet do tytułu kandydują: Nowozelandka Valerie Adams, Kenijka Vivian Cheruiyot oraz Australijka Sally Pearson.

Wypadki śmiertelne w wyścigach samochodowych

18.10.11

Angielski kierowca formuły IndyCar Dan Wheldon, zwycięzca słynnego wyścigu 500 mil w Indianapolis, zginął w niedzielę w Grand Prix Las Vegas.