FA Fibre Psyllium Husk - Koniec z problemami żołądkowymi !!!

20.07.11

Fitness Authority ma przyjemność przedstawić nowy suplement diety z linii Wellness wspierający perystaltykę jelit oraz wspomagający walkę ze zbędnymi kilogramami. Psyllium Husk jest znakomitym źródłem błonnika, kluczowego składnika dla regularności pracy układu trawiennego.

Tabletka kolagenu magazynuje młodość w skórze

20.07.11

Suplementy diety zawierające kolagen wypierają dziś dostępne na rynku kremy, sera i balsamy, które go dostarczają. Działanie powierzchniowe to za mało, aby odbudować strukturę skóry, która z upływem lat traci to białko.

Nowa formuła napoju izotonicznego Powerade

20.10.11

Powerade, lider w segmencie napojów izotonicznych, wprowadza na rynek nową, ulepszoną formułę Powerade ION4. Napój jest już stosowany przez najlepszych sportowców świata, m.in. Marcina Lewandowskiego, Mistrza Europy w biegu na 800m i pomaga im przygotować się do występu na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Test nietolerancji pokarmowej

20.07.11

Test nietolerancji pokarmowej- odkrywa sekret zdrowia, urody i młodości: Kod Metaboliczny Twojego organizmu czyli Twój Indywidualny Pokarmowy Profil Immunologiczny.

Fitness Authority Greens & Juice - Super żywność

20.07.11

Wpływ warzyw i owoców na zdrowie człowieka jest niezwykle istotny. Bez odpowiedniej ilości mikro i makro elementów organizm jest bardziej podatny na dolegliwości chorobowe. Doskonałą metodą oczyszczania organizmu z wszelkich toksyn i wolnych rodników jest przyjmowanie większych ilości przeciwutleniaczy. Greens & Juice z linii FA Welness to źródło olbrzymiej ilości substancji dobroczynnych dla Twojego zdrowia bez dodatku zbędnego cukru !

znalezionych: 22, strona 1 z 5
<<<  -  1  2  3  4  5  -  >>>