Tomasz Adamek twarzą napojów energetycznych

07.09.11

Na kilka dni przed wydarzeniem sportowym tego roku, Tomasz Adamek podpisał umowę reklamową z Las Vegas Power Energy Drink. Mówi się, że na reklamowaniu napoju energetycznego "Góral" może zarobić nawet pół miliona złotych.

Firma Amway Polska przekazała 15 000 zł Fundacji Jaśka Meli podczas XXIII Biegu Niepodległości

15.11.11

Amway Polska i jego marka NUTRILITE™ zaangażowały się w kolejne sportowe wydarzenie zostając partnerem XXIII Biegu Niepodległości w Warszawie. Podczas Biegu odbyła się akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. Firma Amway Polska przekazała 15000 zł na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Legia Warszawa zagra na Pepsi Arenie

20.07.11

Stadion w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 3, na którym swoje mecze rozgrywa Legia, od nowego sezonu będzie się oficjalnie nazywał „Pepsi Arena”.

Ekstraklasa z T-Mobile na dwa lata

22.07.11

T-Mobile Ekstraklasa - tak na mocy umowy pomiędzy Ekstraklasą SA a Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o. o. będą nazywały się rozgrywki Ligi Zawodowej Piłki Nożnej od najbliższego sezonu. Umowa została zawarta na 2 lata.

Los kontraktu reklamowego w rękach członków Barcelony

06.09.11

Władze klubu piłkarskiego FC Barcelona pozostawiły członkom klubu decyzję w sprawie przyszłości kontraktu reklamowego z Qatar Foundation i pojawiania się na koszulkach jej nazwy. Decyzja zapadnie na Walnym Zgromadzeniu zaplanowanym na 24 września.

znalezionych: 55, strona 1 z 11
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  >>>