NAUTICA partnerem Czwórki Podwójnej

20.07.11

Do najlepszej drużyny wioślarzy w Polsce i jednej z najlepszych na świecie dołącza piąty gracz - amerykańska marka Nautica, która została oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji Czwórka Podwójna.

Precor Sponsorem Strategicznym Akademii SportBiznes.pl

20.07.11

Precor, lider w produkcji maszyn eliptycznych został Sponsorem Strategicznym konferencji Akademia Sportbiznes.pl, która odbędzie się 5 sierpnia w Kielcach w ramach warsztatów Edukacyjnych Nowoczesny Fitness 2011

EURO 2012, Olimpiada i zakłady online wzmocnią bukmacherów

21.12.11

Rok 2011 na sportowych arenach dostarczył mniej emocji. Z tego powodu, jak również wobec nierównej konkurencji z nielegalnymi bukmacherami zagranicznymi, był to czas próby dla polskich operatorów zakładów. Miały natomiast miejsce istotne dla rynku wydarzenia na gruncie formalno-prawnym, które zaowocują w przyszłości. Nowy rok przyniesie też poruszenie wśród kibiców.

Valencia z nowym sponsorem technicznym

20.07.11

Hiszpańska firma Joma została sponsorem technicznym hiszpańskie klubu piłkarskiego - Valencia. Producent odzieży sportowej i obuwia będzie ubierał piłkarzy „Nietoperzy” przez najbliższych pięć lat. Dotychczas piłkarze trzeciej drużyny La Liga wystepowali w strojach firmy Kappa

Kontrakt Legii z PepsiCo - największa tego typu umowa w Polsce

05.08.11

Firma PepsiCo została sponsorem tytularnym stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3, uzyskując prawo do jego brandingu oraz dystrybucji napojów ze swojej linii produktowej kibicom i piłkarzom Legii Warszawa.

znalezionych: 55, strona 1 z 11
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  >>>