Liga VTB koszykarzy - porażka Anwilu na pożegnanie kwalifikacji

02.10.11

Na pożegnanie z rozgrywkami zjednoczonej ligi VTB koszykarze Anwilu Włocławek przegrali z Dnipro Dniepropierowsk 69:79.

NBA - Koszykarze odrzucili propozycję równego podziału zysku

09.11.11

Związek zawodowy koszykarzy odrzucił propozycję komisarza ligi NBA Davida Sterna o równym podziale zysków między nich a właścicieli klubów. - Nie możemy tej propozycji zaakceptować - powiedział po kolejnej turze negocjacji szef NBPA Darek Fisher.

PLK: Kamiński nowym trenerem Polpharmy

09.11.11

Wojciech Kamiński został nowym szkoleniowcem koszykarzy Polpharmy. - Trener Kamiński poprowadzi nasz zespół w środowym meczu z PBG Basket w Poznaniu - powiedział prezes starogardzkiego klubu Roman Olszewski. To pierwsza zmiana trenera w Tauron Basket Lidze. sport.wp.pl

Ekstraklasa koszykarek: Lotos - Wisła 73:78

22.12.11

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków pokonały na wyjeździe Lotos Gdynia 78:73 w meczu 14. kolejki ekstraklasy.

TBL: Hodge zmienił buty, Zastal wygrał

20.11.11

Walter Hodge zdobył 22 punkty i rozdał 5 asyst w zwycięstwie Zastalu Zielona Góra nad Polpharmą Starogard Gdański 87:82. W przerwie meczu Hodge zmienił buty na lżejsze i rzucił 19 punktów w drugiej połowie. sport.wp.pl

znalezionych: 1919, strona 2 z 384