Ribery chce zakończyć karierę w Bayernie

09.01.12

Franck Ribery świetnie czuje się w Monachium i nie wyklucza, że to właśnie w miejscowym Bayernie zakończy swoją karierę. Skrzydłowy ma za sobą świetną rundę i optymistycznie patrzy w przyszłość. Jego marzeniem jest wygranie tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, której finał odbędzie się na Allianz Arenie.

Conte po meczu z Cagliari

17.01.12

Po wczorajszym remisowym meczu Juventusu z Cagliari wypowiedział się trener gospodarzy, Antonio Conte. Włoch nie ukrywał rozczarowania ze zdobycia tylko jednego punktu.

Racing bez trenera

30.11.11

Zamykający ligową tabelę w Hiszpanii Racing Santander został bez trenera. Do dymisji podał się Hector Raul Cuper.

Z rezerw TSV do Partizana

17.08.11

Partizan Belgrad pozyskał kolejnego zawodnika, który ma zwiększyć rywalizację w składzie i poszerzyć kadrę przed walką o obronę mistrzostwa Serbii. Do stolicy przeniósł się David Manga, który dotychczas grywał w rezerwach TSV 1860 Monachium.


Szczepionka na sezonowca

22.01.12

Piłkarski świat rządzi się swoimi prawami. Można znaleźć w nim jednak wiele analogii do naszego codziennego życia. Nie chcę wymieniać wszystkich, chciałbym skupić się na jednej. Na chorobie. Nie, może to bardziej epidemia. Może nie dżuma, nawet nie grypa, ale też jest całkiem groźna i ostatnio coraz bardziej powszechna. Podobnie jak zwykły człowiek choruje na grypę, tak kibic może zachorować na sezonowca. Jak się bronić? Potrzebny jest silny układ odpornościowy lub szczepionka. Mam nadzieję, że niniejszy tekst będzie swego rodzaju szczepionką na sezonowca.

znalezionych: 6168, strona 2 z 1234
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>