Kaka: Znów cieszę się futbolem

29.09.11

Brazylijski rozgrywający po meczu z Ajaksem nie krył zadowolenia, zdając sobie sprawę, że mecz z Holendrami może być dla niego nowym początkiem kariery w Madrycie.

Śląsk przełamie nieskuteczność?

04.08.11

Nieskuteczny, bardzo nieskuteczny w pierwszym meczu, mimo to nie dopuścił do utraty bramki. Śląsk Wrocław wyleciał do Sofii bez bramkowej zaliczki, ale także z czystym kontem.


Chorwaci jadą na Euro

16.11.11

Piłkarze reprezentacji Chorwacji nie zmarnowali trzybramkowej zaliczki wypracowanej w pierwszym barażowym starciu z Turcją. Dziś w Zagrzebiu podopieczni Slavena Bilicia zremisowali bezbramkowo z rywalem znad Bosforu, zapewniając sobie awans do finałów mistrzostw Europy. Będzie to czwarty występ Chorwatów w tego typu imprezie.

Zapomniany hiszpański gigant

07.02.12

Futbol pełen jest historii opowiadających o imponujących osiągnięciach, spektakularnych awansach i wiekopomnych sukcesach. Nie brakuje też opowieści o upadkach, ale one są traktowane po macoszemu. Klęski się źle sprzedają, klęski nikogo nie interesują. Zapraszamy do lektury tekstu o drużynie, która kilkadziesiąt lat temu stanowiła o sile Primera Division, a teraz resztkami sił walczy o utrzymanie w czwartej lidze.

Celtic nie daje szans Dundee

14.08.11

Pewne zwycięstwo w pierwszej i deklasacja w drugiej połowie meczu przeciwko Dundee United w wykonaniu Celtiku musi robić wrażenie. Gospodarze meczu 4. kolejki SPL wygrali 5:1, nie dając rywalom nawet na chwilę nadziei na korzystny wynik.


znalezionych: 6168, strona 2 z 1234
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>