Fornalak: To cenny punkt

21.08.11

Na konferencji prasowej, która odbyła się tuż po meczu bytomskiej Polonii, trenerzy obu zespołów zgodnie przyznali, iż remis to sprawiedliwy rezultat, który satysfakcjonuje oba zespoły. Co prawda Duszan Radolsky przyznał, że w dużej mierze podział punktów jest zasługą braku skuteczności jego podopiecznych, aczkolwiek odnotować trzeba, iż bytomianie swoje szanse pod koniec spotkania także mieli.


AntyTOP transferów w TME

25.12.11

Czyli zbiór facetów, którym nie za dobrze zrobiło nowe powietrze. Jedni spakują walizki, inni zostaną, by pooglądać mecze z trybun. Mamy jednak nadzieję, że chociaż kilku z nich się przełamie. Bo to poczciwe chłopy.

Skorża: Nie możemy się doczekać

18.08.11

Przed czwartkowym spotkaniem w ramach ostatniej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europejskiej ze Spartakiem Moskwa wypowiedział się trener Legii Warszawa, Maciej Skorża.


Uczestnicy Euro: Czechy

04.02.12

8 czerwca w Warszawie rozpocznie się po raz czternasty walka o miano najlepszej piłkarskiej drużyny Starego Kontynentu. W pasjonującej rywalizacji weźmie udział między innymi reprezentacja Czech. Piłkarze z kraju ze stolicą w Pradze zawsze należeli do groźnych graczy. Warto zatem przyjrzeć się sylwetce pierwszej ekipy z grupy A.

Nieudany debiut Sobiecha

20.09.11

Artur Sobiech zadebiutował w Bundeslidze. W meczu Hannover 96 – Borussia Dortmund były piłkarz Polonii Warszawa pojawił się na murawie w 84. minucie. Szkoda tylko, że Polak już po sześciu minutach został wyrzucony z boiska przez sędziego, który ukarał go czerwoną kartką.

znalezionych: 6168, strona 1 z 1234
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>