Polska z Angli± w el. M¦ 2014

31.07.11

W Rio de Janeiro wylosowano grupy eliminacji do mistrzostw ¶wiata w Brazylii w 2014 roku. Polska trafiła do grupy H, razem z Angli± i Ukrain±.

Bieniuk: Wszystko wygl±da tak, jak należy

26.09.11

Jarosław Bieniuk strzelił dzi¶ drug± bramkę we wszystkich swoich występach w Widzewie i zarazem był to drugi gol w tym sezonie, co sprawia, że obrońca jest w tej chwili… najlepszym strzelcem łodzian. Oprócz trafienia widzewiak dobrze dyrygował defensyw± drużyny Radosława Mroczkowskiego, dzięki czemu Widzew pokonał „Jagę”. Jak dzisiejsze spotkanie ocenił zawodnik?

Ojrzyński: Zagrać na nosie fachowcom

29.07.11

W pierwszym sobotnim meczu Korona zmierzy się na boisku rywala z Cracovi±. Trener kielczan, Leszek Ojrzyński, sam nie wie, czego może się po tym meczu spodziewać.

Malaga postraszyła Real

04.01.12

Po niezwykle ciekawym spotkaniu, Real Madryt pokonał 3:2 Malagę w ramach pierwszego spotkania 1/8 finału Pucharu Króla, mimo iż do przerwy przegrywał 0:2. Dzięki kapitalnym zmianom Jose Mourinho „Los Merengues” całkowicie odmienili przebieg spotkania i w dziesięć minut objęli prowadzenie i to oni przed meczem rewanżowym będ± faworytami do awansu.

Pierwsze zwycięstwo HSV

24.09.11

Drużyna Hamburgera SV po siedmiu kolejkach wreszcie zdołała zdobyć pierwsze trzy punkty. Pod wodz± nowego trenera hamburczycy wygrali na wyjeĽdzie z VfB Stuttgart 2:1. Gole dla zwycięzców zdobyli Jeffrey Bruma i Robert Tesche, dla gospodarzy trafił tylko Martin Harnik.

znalezionych: 6168, strona 1 z 1234