25.10.11

Szwajcarski klub FC Sion jest zainteresowany sprowadzeniem legendy włoskiej piłki, Alessandro Del Piero. Obecny sezon jest ostatnim, w którym napastnik reprezentować będzie barwy Juventusu, dla którego gra blisko 20 lat.

Superpuchar dla Barcelony

18.08.11

W rewanżowym spotkaniu o Superpuchar Hiszpanii, FC Barcelona po emocjonującym widowisku wygrała z Realem Madryt 3:2. „Duma Katalonii” objęła prowadzenie po golu Iniesty, jednak za sprawą Ronaldo „Los Merengues” szybko wyrównali. Tuż przed przerwą Lionel Messi ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, ale na kilka minut przed końcem wyrównał Benzema. Katalończycy mają jednak w swoim składzie Messiego, który przesądził o triumfie swojego zespołu. Wielka szkoda jednak, że ten kapitalny spektakl, jaki zafundowali nam piłkarze obydwu drużyn, po raz kolejny w rywalizacji tych zespołów zakończył się skandalem.

De Boer: Tego potrzebowaliśmy

12.02.12

Trener Ajaksu Amsterdam, Frank de Boer, jest bardzo zadowolony z wczorajszego zwycięstwa w meczu z NAC. Według szkoleniowca mistrza Holandii jego drużyna desperacko potrzebowała wygranej.

Bank Pekao SA narodowym sponsorem EURO w Polsce

15.11.11

UEFA ogłosiła, że Bank Pekao SA, czołowa instytucja finansowa w kraju, został drugim narodowym sponsorem UEFA Euro 2012 w Polsce.

Mancini w konflikcie z Tevezem i Dżeko

30.09.11

Trener Roberto Mancini przeżywał nerwowe chwile podczas przegranego 0:2 spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Włoch nie oszczędził swoich zawodników. W ostrych słowach potraktował Carlosa Teveza i Edina Dżeko.

znalezionych: 6168, strona 1 z 1234