Ewa Białkowska: Od igrzysk w Vancouver medalistki ponownie są razem

12.10.11

Ostatni raz polskie łyżwiarki szybkie były razem w lutym 2010 roku w Vancouver, gdzie zdobyły brązowy medal olimpijski w wyścigu drużynowym. Po igrzyskach ich życie sportowe toczyło się różnymi drogami. Teraz na zgrupowaniu w Inzell ponownie są razem.

PŚ w biathlonie: Sikora i Pływaczyk zmarnowali wielką szansę

19.12.11

Rosyjscy biatloniści triumfowali w niedzielnej rywalizacji sztafet mieszanych w Pucharze Świata w austriackim Hochfilzen. Polacy zajęli dziewiąte miejsce, chociaż prowadzili po pierwszej zmianie.

RMF: Korupcja w PZPN? Prokuratura wszczęła śledztwo

09.12.11

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie korupcji w Polskim Związku Piłki Nożnej. Do takich informacji dotarł reporter RMF FM Piotr Glinkowski.

Haye chce się zmierzyć z Witalijem Kliczką

12.09.11

Po zwycięstwie Witalija Kliczki nad Tomaszem Adamkiem, chęć walki z Ukraińcem wyraził największy skandalista wagi ciężkiej - David Haye.

Buemi rezerwowym kierowcą w Red Bullu

05.01.12

Szwajcar Sebastien Buemi został trzecim kierowcą w zespole Formuły 1 - Red Bull-Renault. 23-letni zawodnik ma być rezerwowym dla mistrza świata Niemca Sebastiana Vettela i Australijczyka Marka Webbera.

znalezionych: 6838, strona 14 z 1368