Włodarczyk ucieka przed szpiegami Greena

23.11.11

Dokładnie za tydzień, po siedmiomiesięcznej przerwie, do ringu wróci Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (45-2-1-, 32 KO). Mistrz świata WBC w Australii bronić będzie pasa w walce z lokalnym bohaterem Dannym Greenem (31-4, 27 KO). Polski bokser sztukę uników stosuje także przed walką...

MŚ piłkarek ręcznych: Porażka Niemiec, zwycięstwo Rosji

08.12.11

Obrończynie tytułu Rosjanki pokonały Holenderki 35:26 (18:10) i po czterech kolejkach bez porażki prowadzą w tabeli grupy B mistrzostw świata piłkarek ręcznych w Brazylii.

Niepewna inauguracja PGE Areny

02.08.11

Pod znakiem zapytania stoi rozegranie 14 sierpnia przez Lechię Gdańsk pierwszego meczu na PGE Arenie z Cracovią. - Na wniosek organizatora opinię wydamy później. Na dziś byłaby negatywna - poinformowała rzeczniczka miejscowej policji Aleksandra Siewiert.

Komplet Polaków w europejskich pucharach

05.12.11

Zagraniczne kluby z Polakami w składzie bez najmniejszych problemów awansowały do kolejnej rundy Pucharu EHF. Najskuteczniejszy był Bartosz Jurecki z SC Magdeburg.

NHL: Kontuzja barku Martina Brodeura

14.10.11

Martin Brodeur, jeden z najlepszych bramkarzy w historii hokejowej ligi NHL, doznał kontuzji barku podczas meczu swojego zespołu New Jersey Devils z Los Angeles Kings. "Diabły", osłabione jego nieobecnością od pierwszej tercji,wygrały 2-1 po rzutach karnych.

znalezionych: 6838, strona 13 z 1368