ME koszykarzy do lat 18: Hiszpanie awansowali do półfinału

30.07.11

Hiszpania pokonała Chorwację 64:50 (14:12, 11:13, 19:11, 20:14) w pierwszym meczu ćwierćfinałowym mistrzostw Europy koszykarzy do lat 18, które odbywają się we Wrocławiu. W półfinale Hiszpanie zmierzą się ze zwycięzcą meczu Turcja - Litwa.

Doumbia najlepszym piłkarzem roku

30.12.11

Napastnik CSKA Moskwa Seydou Doumbia został wybrany przez rosyjskich dziennikarzy najlepszym piłkarzem miejscowej ligi. 23-letni zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej zdobył 591 punktów, co jest rekordem w 47-letniej historii ankiety dziennika "Futbol".

ME koszykarzy - Hiszpania - Macedonia 92:80

17.09.11

Hiszpania pokonała w Kownie Macedonię 92:80 (26:18, 18:27, 27:17, 21:18) w półfinale mistrzostw Europy koszykarzy. Obrońcy tytułu zdobyli bezpośredni awans do igrzysk w Londynie. Finałowym rywalem Hiszpanów będzie zwycięzca meczu Rosja - Francja.

Fyrstenberg i Matkowski: Do tego sezonu podchodzimy inaczej

14.02.12

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski liczą w tym roku na triumf w Wielkim Szlemie i sukces podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. Tenisiści Siemens AGD Tennis Team Polska chcą też wcześniej zakwalifikować się do turnieju masters - ATP World Tour Finals.

Kalla: Ten sezon zostanie zdominowany przez Bjoergen

08.11.11

Szwedzka biegaczka narciarska Charlotte Kalla stwierdziła po kilku wspólnych treningach z Marit Bjoergen, że nadchodzący sezon zostanie zdominowany przez Norweżkę. Przyznała też, że bardzo obawia się Justyny Kowalczyk, o której przygotowaniach nic nie wie.

znalezionych: 6838, strona 1 z 1368